top of page

Maats Makina A.Ş.

     Maats grubu 30 yıldır Dünya çapında boru hattı projelerinde kullanılan makina, ekipmanların kiralanması, satışı ve servisi konusunda hizmet vermektedir. Türkiye’ye ilk olarak 1998 yılında giren Maats, Türkiye’de boru hattı projelerine makina, ekipman satışı, kiralaması ve servis hizmetlerinin yanı sıra Dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yürüterek, bu firmaların ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

 

    Maats Makina A.Ş. distribütörlüğünü yaptığı firmaların ürettiği makinaların yurtdışından Türkiye’ye ithalatının yanı sıra, bunların yurtdışına ihracatını da gerçekleştiren, iş makinalarının iç ve dış ticareti konusunda ihtisaslaşmış bir firmadır.

    Maats Makina A.Ş. geniş ürün yelpazesi ile çok farklı sektörlere hizmet vermekte; tüm Türkiye'deki yaygın ve güçlü servis ağı sayesinde satışını ve kiralamasını yaptığı makinaların sorunsuz olarak çalışmasını temin etmektedir.

     Manitou 1958 yılında ilk arazi tipi forklifti yaratmasından bu yana geçen 50 yıl içerisinde tüm inşaat, tarım ve endüstriyel uygulamalarda taşıma ve istifleme ihtiyaçlarına yönelik makinaları ile referans alınan bir marka konumuna ulaşmıştır.

 

     Tüm dünyada 120 den fazla ülkede toplam 600 adedin üzerinde satış ve servis hizmeti sağlayan yetkili distribütör ağı ile Manitou size ve ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunmak üzere her zaman en yakınınızdadır.

bottom of page